Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other, 85w |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | 12V |
| Material | Plastic |
| Model Number | SN373S |
| Brand Name | SHINNYNAIL |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
| Handle color | Black, white |
| Feature | Unique Telephone design for desktop use |
| Power supply | Electric |
| Output | 12V/4A |
| Speed | 0-35000rpm |
| Switch | Forward/Reverse |
| Motor | Brushelss motor |
| Shank dia | 3/32"(2.35mm) |
| Plug | EU, UK, US, AU |
| Packing | Box |
Instock
There are no reviews yet.