Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 28 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 65W, 60W |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | 12V |
| Size | 20*15*8cm |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | TP322 motor no pen |
| Brand Name | iBelieve, IBELIEVE |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
| keywords | nails accessories, drill para unas, nail supplies for professionals, furadeira, taladro inhalambrico envio gratis, professionnelle, frezarka do paznokci, nail drill machine, nail accessories, ponceuse ongle electrique, herramientas, nail tools, nail drill |
| Advantage for TP322 | Variable Speed Control, Locking Chuck, Low Vibration, Quiet Operation |
| notice | must lock the pen before use |
Instock
There are no reviews yet.