Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.74 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 14 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other, 80 watts |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | 12V |
| Size | 80W |
| Material | Plastic, ABS plastic+Aluminium Alloy |
| Model Number | TP282, TP282 |
| Brand Name | iBelieve |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE, CE ROHS UL |
| Type | Nail Drill |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Battery capacity | 2600 mAh |
| Max speed | 35000 rpm |
| Battery working time | 10 hours |
| Battery charging time | 2.5 hours |
| Handpiece motor type | Brushless motor |
| Color | White black red |
| Plug | US AU EU UK |
| Warranty | 12 months |
| KEYWORDS | ponceuse ongle Electrique, frezarka do paznokci, onglerie matEriel professionnelle, nail supplies for professionals |
| name | furadeira |
| Features | taladro inhalambrico envio gratis |
Instock
There are no reviews yet.