Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 2 cm |
| Size | 5 size |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | NAIL DRILL accessory |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| feature | Electric Manicure Drill bit& Accessory |
| Shank Diameter | 2.35mm |
| Occasion | nail art, nail polishing |
| Plugs Type | Universal |
| Usage | nail drill, manicure, pedicure, dental drill |
| package | 1pcs rubber |
Instock
There are no reviews yet.