Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 44 × 44 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ, YYHC |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 year, 12 Months |
| Customized support | OEM |
| Place of Origin | China |
| Material | ABS |
| Color | Blue |
| Power | 220 V |
| Product name | 5B-3A |
| Dimension | 0~10000mg/L |
| Function | Testing COD |
| Application | Waste Water Testing |
| Accuracy | 5 % |
| Batch processing | 9 samples |
Instock
There are no reviews yet.