Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Drainage Direction | Back Outlet |
| Feature | Without Fender, Air-drying |
| Material | Ceramic, Ceramic |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Floor Mounted |
| Mix. Pit Spacing | 220mm |
| Place of Origin | Guangdong |
| Model Number | HD-WC01 |
| Product name | Smart Automatic Toilet |
| Color | white |
| Style | Mordern |
| Installation | Floor Mounted |
| Logo | Customized Logo Acceptable |
| Type | Bathroom Sanitary Ware Wc Toilet |
| Size | Varied |
| Packing | Carton Box |
| MOQ | 1 Set |
Instock
There are no reviews yet.