Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 45 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Drainage Direction | Back Outlet |
| Feature | Without Fender, Heated Seat |
| Material | Ceramic, ceramic |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Flushing Method | Gravity Flushing |
| Toilet Bowl Shape | Elongated |
| Accessories | NONE |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Advanced Function | Female Washing |
| Flushing Flowrate | 3.0-6.0L |
| Mix. Pit Spacing | 185mm |
| Flushing Button Type | Automatic induction |
| Remote Control | Included |
| Place of Origin | China |
| After-sale Service | Online coaching |
| Application | Home/Hotel/Apartment |
| Project Solution Capability | other |
| Design Style | Modern |
| Working Voltage | 220V |
| Model Number | T3 |
| style | Wall smart toilet |
| materials | Ceramic |
| warranty | 3 years warranty |
| outlet | 220V/110V |
| Name | smart toilet |
| Type | modern, luxury, fashion, western |
| packing | foam and wooden box packing |
| payment | 30% deposit |
| Usage | Bathroom Accessaries |
| OEM | Acceptable |
Instock
There are no reviews yet.