Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 46 × 58 cm |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 500w |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Name | Pressure fryer |
| Model | YXD-25 |
| Voltage | 3N~380V |
| Power | 12kw |
| Oil tank | 25L |
| Net weight | 95KG |
| Gross weight | 110kg |
| Size | 470*940*1100mm |
Instock
There are no reviews yet.