Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 × 63 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | YX3040 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Specification: | 300*400mm |
| Stock | Yes |
| Manufactory: | Yes |
| Website: | |
| PCB Thickness: | 0~80(mm) |
| Model: | YX3040 |
| We Have Model of Specification: | 300*400mm |
| Printing speed : | Manual control |
| PCB Tuning range Front/ Side: | +10mm |
Instock
There are no reviews yet.