Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Yuxin Little Magic 9x9x9 Magic Cube |
| Warning | Keep away from fire |
| Features | Mini |
| Order Number | 9x9x9 |
| Type | Puzzle Cube |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 12+y, 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Certification | CE |
| Toys For Adult | Birthday Christmas Gifts |
| Antistress cube | Speed Cube |
| Cubes for kids | Toys for children |
| Classic toys | Educational Puzzle toys Magic Cubes for kids children |
| Function | Gifts / Toys / Games / Education / Learing Toys |
| Size | 90mm |
Instock
There are no reviews yet.