Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.326 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YX1737 |
| Warning | Choking Hazard |
| Features | Mini |
| Order Number | PYRAMINX |
| Type | Puzzle Cube |
| Material | Plastic |
| Brand Name | SOLVING CUBE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y, 12+y |
| Certification | CE |
| Brand | YuXin |
| Name | HunagLong Pyramid |
| Type 1 | Triangle Cube |
| Type 2 | Pyramid 4×4 |
| Size | 97x97x90mm |
| Weight | 169g |
Instock
There are no reviews yet.