Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Input/Output | other |
| Sound Mode | other |
| Category | Speakers |
| Use | other |
| Input Power(W) | <25 W |
| Impedance | 4 Ohm |
| Voice Control | No |
| Waterproof | No |
| Support APP | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | None |
| Channels | 2 (2.0) |
| Battery | No |
| Communication | Induction, Speacon |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | Metal |
| Brand Name | YuXi |
| Origin | Mainland China |
| Name | Speaker |
| Specification Size | 4 Ohms 10W 53mm |
| Brand | YUXI |
| Quantity | 1PCS |
Instock
There are no reviews yet.