Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.388 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Data Storage | No |
| voice | N |
| Origin | China Mainland |
| Size | 170*50*105mm |
| Model Number | aneroid sphygmomanometer |
| Material | Zinc alloy |
| Application | Arm |
| Brand Name | yuwell |
| Bluetooth | No |
| Item Type | blood pressure |
| Certification | CE |
| model | YWB-5001 |
| Type | Manual and aneroid |
| Blood pressure cuff | Nylon cuff |
Instock
There are no reviews yet.