Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 26 × 26 cm |
| Certification | CE |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Moving Head Wash Laser Light |
| Brand Name | Yuer |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 150W |
Instock
There are no reviews yet.