Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 5 × 5 cm |
| Theme | Animals & Nature, Transportation, Fantasy & Sci-Fi, Occupations, Sports, Music |
| Model Number | DIY |
| Brand Name | Black Lotus |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+, 14+y |
| Material | 2 mm thickness rubber from Malasia |
| Full Lengeth | 60cm |
| Full Height | 35cm |
CMYK Prints with part holographic |
|
| Surface | Custom Design Prints |
| Edges | No stitched Edges |
Instock
There are no reviews yet.