Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 20 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Season | Summer |
| Model Number | 802 |
| Pattern Type | Solid |
| Shoes Type | clogs |
| Outsole Material | RUBBER |
| Applicable Place | Beach |
| Upper Material | PU |
| Brand Name | YRZL |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.