Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Batteries Included | Yes |
| Size | USB charging |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Model Number | PRITECH |
| Power Type | Rechargeable |
| Brand Name | PRITECH |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Charging time | 3 hours |
| Usage time | 145 minutes |
Instock
There are no reviews yet.