Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Portable Shoes Dryer DSHJ-S-1904 |
| Power (W) | 20W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | Mrs win |
| Certification | CE |
| Type | Shoe Dryer |
| Tag 1 | electric sneakers drying machine |
| Tag 2 | household shoes dryer |
| Tag 3 | portable travel shoes drying |
| Tag 4 | intelligent timing shoe dryers |
Instock
There are no reviews yet.