Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Quantity | 1 |
| Model Number | 8106 |
| Benefit | Long-lasting |
| NET WT | 3g |
| Brand Name | YOUNG VISION |
| Origin | Mainland China |
| Type | Lip Liner |
Instock
There are no reviews yet.