Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.623 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 19 × 11 cm |
| Material Feature | Latex Free, BPA Free |
| Model Number | Electric Breast Pump |
| Material | Other |
| Type | Breast Pump |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.