Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 10w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Model | ST-1880 |
| voltage | 111V~ 240V (inclusive) |
| Smart Type | Other intelligence |
| item number | ST-1880 |
| liner material | stainless steel |
| function | Yogurt, rice wine, natto |
| control method | Computer type |
| capacity | 1501Ml-2000ml (including 2000ml) |
| liquid crystal display | Yes. |
| Is there a refrigeration function? | without |
| 3C certificate number | 2018010717134866 |
Instock
There are no reviews yet.