Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Regional Feature | CHINA |
| Theme | Buddhism |
| Origin | NP(Origin) |
| Feature | Nepal singing bowl |
| Dia. mouth | 8cm;8.5cm; 9.5cm ;10.5cm, 11cm;12cm |
| Metal | brass |
| Handle | with wooden stick |
| Net weight each set | 150-700g |
| Place of Origin | Nepal |
Instock
There are no reviews yet.