Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery |
| Nozzle Material | Copper |
| Rated Voltage | 18V |
| Brand Name | Yofidra |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Electric Hot Melt Glue Gun |
| Power | 100W |
| Voltage | 18V |
| Material | ABS |
| Maximum temperature | 250℃ |
| Applicable Glue Stick | 11mm diameter |
Instock
There are no reviews yet.