Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 30 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| Wattage | 2000-3999W |
| No-Load Speed | 3000rpm |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Application | Metal Saw |
| Rated Voltage | 18V |
| Brand Name | Yofidra |
| Saw Type | Reciprocating Saw |
| Motor type | Brushless |
Instock
There are no reviews yet.