Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 18 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Rated Torque | 650N.m |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Application | HOME DIY, Ice Breaking/Steel/ Wood/ Concrete |
| Brand Name | Yofidra |
| Rated Voltage | 21V |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Cordless Drill |
| Name | Electric Drill |
| Motor | Brushless Motor |
| No-load-Speed | 2150rpm |
| Chuck Size | 13mm |
| Max.Torque | 650N.m |
| Torque Setting | 25+3 |
| Speed | 2 Speed |
Instock
There are no reviews yet.