Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 4 cm |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| is_customized | Yes |
| Model Number | YJZ580W |
| Zipper Length | Full Zipper |
| Season | summer, Spring / Summer |
| Feature | Anti-Pilling, Breathable, Pockets |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Gender | WOMEN, Women |
| Material | POLYESTER, Polyamide, Spandex / Polyester, Spandex |
| Brand Name | YKYWBIKE |
| Item Type | Jerseys |
| Sport Type | cycling |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Name | Ykywbike Cycling Jersey |
| Sleeve Length | Short Sleeve |
| For | MTB or Road Riding |
| Size | XS / S / M / L / XL / XXL |
| Color | Black / White / Brown / Pink / Darkblue / Red |
| Function | Breathable / Quick Drying |
| 1 | Women's Cycling Jersey |
| 2 | Women's Cycling Clothing |
Instock
There are no reviews yet.