Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 50 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Steering servo | 30KG |
| State of Assembly | Unassembled Kit |
| Wheelbase | 425MM |
| Dimensions | 640*379mm |
| Model Number | YK4073 Trailbreaker |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic, ABS |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.