Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 80 × 80 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 100w |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Max. Water Consumption | 16-18 l |
| Washing Mode | Ultrasonic Type |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.