Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 801-1000g |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 501-600W |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Maximum capacity of bread machine | 1000g |
| Type of stirring blade | Single stirring blade |
| Control method | Computer type |
| Heating method | Electric heating tube heating |
| Body material | metal |
Instock
There are no reviews yet.