Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 70 × 90 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Height | 180-199 cm |
| Width | 61-70 cm |
| Number Of Doors | 4 Doors |
| Energy Consumption Grade | Grade 1 |
| Style | Cold Storage & Freezing Refrigerator |
| Capacity | >301L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 120w |
| Freezer Capacity | 140-199 liters |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Package size | 749x761x2018mm |
| energy efficiency class | first level |
| Freezer compartment volume | 148L |
| noise | 35dB |
| Refrigeration method | air cooling |
| gross weight | 120kg |
| net weight | 90kg |
Instock
There are no reviews yet.