Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 33 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Usage | weld |
| Weight | 16kg |
| Dimensions | 44*33*30cm |
| Welding Diameter | 0.2-1.6mm |
| Welding Mode | Repair |
| Model Number | YJHB-500 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.