Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Model Number | Yusu V2M 4*4*4 |
| Warning | Choking Hazard – Children Under 3 |
| Features | Magnetic |
| Order Number | 4x4x4 |
| Type | Puzzle Cube |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 12+y, 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Certification | CE |
| Size | 61mm |
| Color | Black / Stickerless |
| Function | Gifts / Toys / Games / Competition / Education |
| Children toys | Educational toys |
| Toys for children | Cubes for kids |
| cubo magico | Antistress cube |
| Birthday Christmas Gifts | Toys For Adult |
Instock
There are no reviews yet.