Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Occasion | SPORT |
| Fashion Element | Cross-tied |
| Shoes Type | basic |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Pattern Type | CAMOUFLAGE |
| Insole Material | Latex Foam |
| Season | Summer |
| Model Number | 2218 |
| Lining Material | None |
| Outsole Material | RUBBER |
| Closure Type | elastic band |
| Feature | Breathable, Height Increasing, Massage, waterproof, Sweat-Absorbant, light, Hard-Wearing, Anti-odor |
| Upper Material | Mesh (Air mesh) |
| Brand Name | Warm like home |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Casual Shoes |
| Department Name | ADULT |
| Color | Multiple |
| Gender | Unisex |
| Gross weight | size 47-750g |
| Climbing Shoes | Hiking Shoes |
| Casual shoes | Sports Shoes |
| Swimming Fishing Shoes | Chaussures de marche |
| Zapatos de senderismo | Wading Shoes |
| OEM&ODM | Acceptable |
| Wholesale/Drop shipping | Supportive |
Instock
There are no reviews yet.