Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Power Type | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | TR-C |
| Size | 109*41*24 mm / 4.29*1.61*0.94" |
| Material | Brass + alloy |
| Use | Bikini, Face, BODY, Underarm |
| Gender | Male |
| Brand Name | YINTAL |
| Item Type | Razor |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| color | Bright silver |
| weight | 112g |
Instock
There are no reviews yet.