Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 5 cm |
| Religious Type | Catholicism |
| Compatibility | All Compatible |
| Function | Other |
| Surface Width | 8mm |
| Setting Type | None |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Model Number | R-120-MG |
| Shapepattern | Round |
| Style | RELIGIOUS, slim men ring |
| Occasion | party, Party, Daily |
| Material | Metal |
| Metals Type | STAINLESS STEEL |
| Gender | Men |
| Brand Name | Meaeguet |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Rings |
| Fine or Fashion | fashion |
| Color | black and silver ( see picture details) |
| US Size | Size 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Fashion or Fine | Fashion |
| Rings Style | Stainelss Steel Ring |
| Shipping | within 48hours |
| Service | Droshipping or wholesale |
| Unique | Yin Yang Ring, Yoga Ring, TAICHI RING |
Instock
There are no reviews yet.