Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Certificate | No |
| Item Weight | 1.5g |
| Setting Type | None |
| Style | TRENDY |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Occasion | party |
| CertificateType | Third Party Appraisal |
| Metals Type | None |
| Main Stone | None |
| Gender | Women |
| Brand Name | YILUOCD |
| Origin | Mainland China |
| Fine or Fashion | Fine |
| Item Type | Rings |
| item | Circled Pentacle Ring |
Instock
There are no reviews yet.