Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.039 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 9 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | 1PCS |
| Weight | 39g |
| Voltage | 5V/0.5A |
| Size | About 10.3*2cm/4.1*0.8in |
| Material | ABS |
| Model Number | YZD-BBX |
| Power Source | Dry & Rechargeable |
| Type | LED Lamps |
| Power | 3W |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | UL, CE, CCC |
| Nail Lamp UV Led Professional | Professional Material Nail |
| Nails Dryer | UV Led Nail Lamp |
| Nail Tech Supplies | Led Lamp For Professional Nails |
| Gel For Nails | Machine To Paint Nails |
| Nail Tools | Cabin UV Led Nail Gel |
| Nail Drying Lamp | Manicure Accessories And Tools |
| Nails Products | Lamp For Manicure |
| UV Light Flashlight | Manicure Products |
Instock
There are no reviews yet.