Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Yikoda Model | FM Series |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 0.99kg |
| Rated Torque | 28/35/40NM |
| Model Number | YK-FM12, YK-FM168, YK-FM21 |
| Certification | CE |
| Max. Drilling Diameter | Max. 35mm in Wood |
| Rated Input Power | 130W |
| Origin | Mainland China |
| No-Load Speed | 1350rpm |
| Frequency | 50/60HZ |
| Application | 110-240V |
| Brand Name | YIKODA |
| Rated Voltage | 21V |
| Motor type | Brushed |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Cordless Drill |
Instock
There are no reviews yet.