Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 15mm |
| Band Width | 25mm |
| Band Material Type | RUBBER |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Model Number | Men's Digital Watch |
| Dial Diameter | 45mm |
| Feature | Back Light, Shock Resistant, LED display, Complete Calendar, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 25cm |
| Case Material | RUBBER |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | YIKAZE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| 1 | Men's Digital Watch |
| 2 | Men Sport Watch |
| 3 | Multifunction Watch |
| 4 | LED Electronic Watch |
| 5 | Electronic watches |
| 6 | Watches for men |
| 7 | Black Sports Watch |
| 8 | YIKAZE Digital watch |
| 9 | Military Men Watches |
| 10 | LED Electronic Wristwatch |
Instock
There are no reviews yet.