Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 18 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 938BD-II |
| is_customized | Yes |
| Brand Name | YIHUA |
| Certification | CE, FCC, UL, weee |
| Rated power | 740W |
| Hot air gun tempearture range | 100-480 |
| Soldering iron temperature range | 200-480 |
| Function1 | Soldering iron Sleep |
| Function2 | Temperature correct |
Instock
There are no reviews yet.