Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 16 × 4 cm |
| Is Smart Device | no |
| Model Number | COM80 |
| With Backlight Or Not | YES |
| Display Type | DIGITAL |
| Brand Name | yieryi |
| YIERYI Model | COM80 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| COM-80 | Water Test Pen EC/TDS/Temperature |
| Temperature | 0-55°C, 32-130°F |
Instock
There are no reviews yet.