Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | YES |
| Model Number | YY-1033 |
| With Backlight Or Not | YES |
| Display Type | DIGITAL |
| Brand Name | yieryi |
| YIERYI Model | YY-1033 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| YY-1033 | Smart Bluetooth Soil PH Meter |
| Yieryi Smart Tester | Data Logger Monitor |
| Yieryi Soil PH | 0.0-14.0 PH |
| TEMP | 0.1°C-60.0°C, 32°F-140.0 °F |
| Product Features 1 | APP Control |
| Product Features 2 | Data Storage |
| Product Features 3 | Data Sharing |
Instock
There are no reviews yet.