Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 32 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | EL-5023 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1400W |
| Function | Energy Saver, Non-Stick Coating |
| Shape | Round |
| Certification | CCC |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Depth of baking tray | 30mm |
| Product size | 305x285mm |
Instock
There are no reviews yet.