Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 58 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lighting Type | Ring Light |
| Color Temperature | Bi-color 3200K-5600K |
| Package | Yes |
| Brand Name | Yidoblo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Color | White/ Pink/ Black |
| Power | 96W |
| Leds | 480pcs |
| Color Temp | 3200-5500K |
| Inner | 12 inch / 30.5cm |
| Outer | 18 inch / 45.7cm |
| CRI | >=95RA |
| Voltage | AC 100-240V / DC 14.5V |
| Plug Standard | EU / US / AU / UK |
Instock
There are no reviews yet.