Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 58 × 13 cm |
| Lighting Type | Ring Light |
| Color Temperature Version | Bi-color Version |
| Brightness Adjustment Range | 1 – 100% |
| Operating Voltage | 110 – 220V |
| Package | Yes |
| Brand Name | Yidoblo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Power | 96W |
| Lamp lifetime | ≥100, 000 hours |
| Voltage | DC 14.5V/110V(Customized)/220V |
| Color temperature | 5500K±200K |
| Color | white |
| Model | FD480II |
Instock
There are no reviews yet.