Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 65 × 52 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Cloth machine |
| Model Number | YH-302 |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Cloth machine |
| Speed | 4200 rpm |
| Needle | 1 |
| Thread | 1 |
| Stitch Range | 1.8-6 mm |
| Seam Width | 10-13 mm |
| Product number | FL3246H |
Instock
There are no reviews yet.