Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.048 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 4 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Communication method | RF |
| Camera Equipped | No |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Bundle | 7-30V |
| Model Number | YF-7 |
| Brand Name | ALLOYSEED |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.