Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.499 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 26 × 3 cm |
| Set Type | YES |
| Weight | 400g |
| Disposable | No |
| Model Number | TRQ-1 |
| Pattern Type | Striped |
| Absorption | 20s-25s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Woven |
| Style | Stripe |
| Pattern | Yarn Dyed |
| Feature | Machine Washable |
| Material | 100% Cotton, 100%Cotton |
| Type | Bath Towel |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Holidays | Father's Day, Christmas, Easter, Thanksgiving |
| Use for | beach, patio, dining room, entrance, indoor and outdoor |
Instock
There are no reviews yet.