Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | vibrating |
| Function | wet haircut, dry haircut, Washing knives under water, fast charging, Charging indication, Battery operation |
| Length adjustment method | Change of nozzles |
| Minimum haircut length | 0.5 – 1 mm |
| Target Audience | adults |
| Usage Time | 160Mins |
| Charging Time | 2H |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Brand Name | YEUKEUUAI |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.