Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | WXZ2871 |
| Thread Count | 400TC |
| Fabric Count | 50 |
| Pattern | PRINTED |
| Weight | 500g—-900g |
| Grade | Qualified |
| Pattern Type | Solid |
| Age Group | adults |
| Style | plain |
| Material | Polyester / Cotton |
| Type | Fitted Sheet |
| Brand Name | ZHENXISHUSHIMOXI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Place | Home/Hotel/Hospital/Wedding |
| Theme | Colorful World |
Instock
There are no reviews yet.